Danışmanlık Danışmanlık

DANIŞMANLIK

Avrupa Birliği Danışmanlığı

Hermes Consulting Türkiye’de AB Proje Danışmanlığı yapmak ve mesleki bir standart oluşturabilmek için projeler yürütmektedir. Avrupa Birliği Komisyonu,  Avrupa Birliği Bakanlığı ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı tarafından desteklenen EUCONS projesinin uygulanması ile ortaya çıkan model ile AB Projeciliğinin bir meslek olarak ticari faaliyet sahasına dönüştürülmesi için faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin başarılı projelerle AB fonlarından daha fazla oranda faydalanabilmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

AB Komisyonu, AB Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları, EUCONS, AB Fon ve Projeleri, Hibe ve Mali Yardımlar, Yerel Yönetimler, Sivil Toplum Kuruluşları, Mesleki Örgütler ve Kişilere özel profesyonel danışmanlık hizmetleri, rehberlik, proje hazırlığı, araştırma geliştirme çalışmaları, mali işbirliği, proje finansmanı ve konsorsiyum oluşturma, bütçelendirme, teklif hazırlama ve yatırım partneri bulma gibi tüm süreçlerin yönetimi uzmanlık alanımız içindedir.

Ticari Danışmanlık

Yabancı yatırımcıların Türkiye’de, Türk yatırımcıların da yurtdışındaki faaliyetlerine yönelik istedikleri yatırımları gerçekleştirmesi için tüm etüt, ARGE, zemin ve yasal çalışmaları yaparak yatırımların gerçekleşmesini sağlıyoruz. Tüm yatırımcılar için gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ticaret, mevzuat, hukuk, muhasebe danışmalığı, Pazar araştırmaları, ürünlerin tanıtım ve pazarlaması, çalışma ve ikamet izinleri, emlak ve araç alim-satımı vergi hukuku, tüketici hakları, kıymetli evrak konularında tavsiye almak ve iş sahanızı genişletecek fırsatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Danışmanlığı

Kariyerinizin geleceğini uluslararası boyutta şekillendirmek için yüksek öğreniminize yurtdışında devam etmek isteyenler için Yurtdışında üniversite okumak artık çok kolay. YGS, LYS sınav stresine girmeden artık rahatlıkla hayalinizdeki mesleği seçebilir ve bu konuda yüksek eğitiminizi istediğiniz meslek dalı üzerine tamamlayabilirsiniz. Avrupa’daki eğitiminizle birlikte kariyerinizin geleceğe dair boyutlarını da genişletin. Zihninizdeki tüm sınırları ortadan kaldırın.

Hermes Stratejik Ortaklar, baştan sona bilgi, deneyim, uzmanlık ve ekip çalışması gerektiren bütün bu hizmetleri verirken; hızlı ve güvenilir olmak ilkelerine bağlı kalarak hareket etmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da kişisel durumunuz hakkında özel danışmanlık hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.